Skontaktuj się z nami

tel. +48 503 669 299
tel. +48 509 795 301

Dlaczego KDI Project?

Zapytaj naszych klientów oraz firmy, z którymi współpracowaliśmy.

Każdy projekt i wykonane zlecenie to wynik połączenia naszej wiedzy, wyobraźni przestrzennej i wieloletniego doświadczenia.
W kontakcie z klientem staramy się doradzić jak najlepsze rozwiązanie, gdyż profesjonalizm to nasze motto.


Kasia

(kobieta, 19-30 lat)

Przyszedł czas na małą rewolucję w ogrodzie.

Należało wykonać zabieg cięcia bzów, które przez kilka lat zostały zaniedbane. Kontakt do firmy KDI Project otrzymaliśmy z polecenia. Od początku czuliśmy, że jesteśmy w dobrych rękach. Pani Karolina przygotowała kompleksową ofertę zawierającą nasze potrzeby i oczekiwania. Propozycje otrzymaliśmy jeszcze w dniu wysłania zapytania. Na realizację, błyskawicznie przyjechał Pan Daniel, który wykazał się ogromną wiedzą i w przyjaznej atmosferze we wzorowej współpracy z inwestorem przeprowadził zakładane zmiany.Podsumowując KDI Project to rzetelna, solidna i słowna- firma, którą można z czystym sumieniem polecić kolejnym osobom. Serdecznie pozdrawiamy!

Violetta i Jacek

(kobieta, pow. 40 lat)

Firma warta polecenia.

Swoje prace w ogrodzie chcieliśmy zacząć od wyrównania terenu i założenia trawnika. Musimy dodać, że teren wokół domu mocno ucierpiał po jego budowie. Pan Daniel Dereń z KDI Project był jednym z fachowców, z którymi rozmawialiśmy w tej sprawie. Jako jedyny już na pierwszym spotkaniu bez trudu określił jakość gleby, doradził nam najlepsze rozwiązania terenowe, a do tego zaproponował ciekawe pomysły na nasz przyszły ogród. Zdecydowanie wyróżnił się na tle innych firm wiedzą i podejściem do klienta. Zakładanie ogrodu jest u nas rozłożone w czasie, ale na pewno będą to prace prowadzone pod opieką KDI Project :) Polecamy!